Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Chcete mít přehled ve světě nebankovních půjček?

Červen 8, 2012

V případě, že jste se dostali do situace, kdy vám nezbude, než zažádat o úvěr, se nabízí dvě možnosti, jak onu patálii vyřešit. Můžete se obrátit na bankovní instituci a zažádat o výhodnou půjčku, která vás postaví na nohy. Banka však úvěr schválí jen v případě, že vás shledá jako dostatečně bonitní a navíc nenajde vaše jméno v databázi neplatičů. Pokud si nejste jistí, zda splňujete všechny požadavky, nezbude vám, než se vydat směrem do nebankovního sektoru. I zde najdete mnoho finančních produktů, které vám budou velmi užitečné.
Online nebankovní půjčky poznáte na první pohled, velmi často začínají větou typu „půjčím na směnku“ a podobně. Vždy si však dejte dobrý pozor na to, kdo nebankovní úvěr nabízí.

Půjčky pro osoby s nízkými příjmy

Banka vám nemusí úvěr schválit ani v případě, že trvalý příjem máte. Může ho jednoduše shledat jako příliš malý a vám nezbude, než vyhledat věřitele, který nabízí produkt s názvem půjčky bez dokládání výpisu z účtu. Hotovost dostanete i v případě, že nemáte jak, případně nechcete doložit výši své mzdy. O půjčku mají zájem nejen lidé s nízkými či žádnými příjmy, ale také matky na mateřské dovolené, důchodci a začínající podnikatelé. Ti totiž také nemohou doložit příjmy za minulé období a jsou tak odkázání na nebankovní společnosti.

Registru se nebojte

Takzvaný registr dlužníků patří mezi nejobávanější databáze, které věřitelé využívají pro kontrolu minulosti svých potencionálních zákazníků. Pokud jste se do seznamu neplatičů v minulosti nějakým způsobem dostali, nesmutněte. Stále jsou zde rychlé půjčky bez registru, díky kterým máte nárok na hotovost i v případě, že jste v minulosti zhřešili a řádně nespláceli některý z minulých úvěrů. Smíříte-li se s vyššími úroky, můžete mít peníze k dispozici během následujících čtyřiadvaceti hodin, což od banky čekat nemůžete.

Leave a Reply
TOPlist

NAVRCHOLU.cz