Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčka na směnku nebo rychlá půjčka?

Květen 5, 2015

Víte, která půjčka je nejlepší, která je nejlevnější a pro kterou se zákazníci vracejí nejčastěji? To vše vám poradí portál peníze.cz. Když si nevíte rady, najdete zde odpověď na každou svou otázku.

Víte jak na půjčky na směnku? I na tuto otázku vám penize.cz odpoví. Směnka je nástroj pro zajištění půjčky. Využívají ji především soukromí investoři, ale v některých případech i banky. Směnka může být napsána třeba na ubrousku, pokud obsahuje zákonem stanovené náležitosti, bude platit. Nesmí být opomenuto kdo je věřitel, kdo dlužník, datum a místo vrácení peněz a také částka. Doporučujeme vyhýbat se bianco směnkám, kde není napsána částka. Můžete se tak dostat do milionových dluhů.

Půjčka za jednu sms

Jednodušší řešení je rychlá sms půjčka. Sice si nepůjčíte tolik jako na směnku, zato máte peníze na účtu ihned. Neobejdete-li se bez půjčky, je tato varianta nejlepší. Peníze vrátíte za pár dní a nemusíte se zadlužovat na rok třeba kvůli dovolené nebo nové pračce. Maximální částka, kterou získáte je 12 500 korun. Výše částky je závislá na uvedených příjmech. Ty se nijak nedokládají. U půjčky je téměř nulová administrativa. Jediné co musíte, je zaslat sms v předepsaném tvaru. Důležité je nic nevynechat a dát si pozor i na chyby v číslech účtu, dokladu i rodném čísle. V opačném případě vám nepůjčí.

Například půjčka ihned usnadní život studentům i ženám na mateřské v období, než jsou připsány na účet peníze z úřadu. Studenti i ženy na RD mají často hluboko do kapsy, pokud jde o výdaje okolo dětí. Rozhodně není na škodu si půjčit menší obnos. Půjčku sjednáte online, nemusíte nikam dojíždět, ani posílat smlouvy poštou. Potřeba je pouze vrátit peníze včas v řádné či prodloužené lhůtě. Předčasné splacení se nijak netrestá, naopak vám sníží poplatek za poskytnutí půjčky.

Comments are closed.

TOPlist

NAVRCHOLU.cz